Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu. Zatrudnieni serwisanci posiadają specjalistyczną wiedzę i duże doświadczenie w pracy z rozrządami we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Rozrządy w samochodach producentów francuskich różnią się od tych elementów w pojazdach innych marek. Pracę utrudnia m.in. mała ilość miejsca, blokady i specyficzna budowa, co wymaga posiadania specjalistycznych narzędzi oraz znajomości specyficznych rozwiązań stosowanych w konkretnych modelach (ważna jest m.in. kolejność prac).

Specjalizacja sprawia, że w naszym serwisie jesteśmy w stanie sprawnie dotrzeć do wszystkich części rozrządu w pojazdach osobowych i dostawczych, ocenić ich stopień użycia, a w razie potrzeby wymienić na nowe.

Symptomy uszkodzeń rozrządów

Uszkodzenia elementów rozrządu są trudne do samodzielnego zidentyfikowania. W niektórych przypadkach zapalają się kontrolki na desce rozdzielczej wskazujące awarie elektroniki samochodowej lub silnik zaczyna głośniej pracować. Często jednak nie pojawiają się żadne charakterystyczne symptomy, dlatego ważne są regularne przeglądy w warunkach serwisowych (minimum 1-2 razy w roku).

Przeciętnie producenci zalecają wymianę paska rozrządu po około 5 latach lub 90 tys. km.

Czym grożą zaniedbania?

Rozrządy odpowiadają za zasilenie w paliwo oraz wydalanie spalin. Pasek i łańcuch przenoszą napęd z wału korbowego na wałki, co ma wpływ na prawidłową pracę silnika. Brak przeglądów i serwisu rozrządu prowadzi do uszkodzeń zaworów, tłoków oraz głowic silnika. Szczególną wagę należy przywiązać do stopnia zużycia paska rozrządu, aby nie doszło do jego pęknięcia i zderzenia zaworów z tłokami powodującego trwałą awarię silnika.

Co obejmuje oferta?

Zapewniamy kompleksową diagnostykę uszkodzeń i naprawy różnego typu rozrządów. Szerokie zaplecze techniczne pozwala nam na wymianę rozrządów w samochodach francuskich z różnymi typami silników.

Oferujemy m.in. wymianę:

• pasków
• łańcuchów rozrządu
• napinaczy
• pomp wody
• rolek prowadzących
• uszczelniaczy

Naszym Klientom doradzamy wymianę elementów współpracujących z rozrządem, co korzystnie wpływa na żywotność silnika.

Przejechałeś ponad 90 tys. km bez wymiany paska rozrządu i boisz się, że może być on przetarty? A może podejrzewasz inne uszkodzenia? Odwiedź nasz serwis i uzyskaj fachową pomoc.

Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję o zakupie samochodu. Właściwa decyzja jest w tym przypadku zakup samochodu bezpiecznego w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność: przeglądy, naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy głowic i silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

W warszawskim serwisie samochodów producentów francuskich zajmujemy się przeglądami, diagnostyką i naprawami zawieszenia we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota. Serwisujemy zarówno najpopularniejsze, jak i najnowsze modele.

Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z usług naszego serwisu samochodowego są przeglądy okresowe oraz wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach marek francuskich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, nasi serwisanci dokonali już wielu napraw.

Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową.

Naprawyukładów kierowniczych

Prowadzimy serwis układów kierowniczych we wszystkich samochodach marek francuskich (osobowe, użytkowe). Zapewniamy kompleksową obsługę – od przeglądów okresowych przez profesjonalną diagnostykę usterek aż po wymianę i regenerację części.

Geometria

Oferujemy usługi z zakresu geometrii kół w samochodach marek francuskich (Citroen, Renault, Peugeot). Specjalistyczny sprzęt komputerowy pozwala nam precyzyjnie sprawdzić zbieżność kół i ocenić, czy niezbędne są ustawienia geometrii.

Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Niezależny serwis aut francuskich w Warszawie oferuje przeglądy, diagnostykę i kompleksowe naprawy elementów układu chłodzenia w różnych modelach samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Zapraszamy na regularne przeglądy coroczne oraz w przypadku nieprawidłowości ze strony układu chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W naszym serwisie można dokonać przeglądu klimatyzacji w samochodach marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault). Badamy szczelność układu i poziom czynnika chłodzącego, który w razie potrzeby uzupełniamy, sprawdzamy także działanie całej instalacji i usuwamy ewentualne usterki.

Naprawyi wymiany układów wydechowych

W bogatej ofercie serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie dostępne są przeglądy i naprawy układów wydechowych we wszystkich modelach Citroena, Peugeota oraz Renault. Serwisujemy zarówno auta osobowe, jak i użytkowe.

Wymianaprzegubów półosi

Serwis aut francuskich Citroen, Peugeot i Renault w Warszawie oferuje diagnostykę i wymianę przegubów półosi we wszystkich modelach pojazdów tych marek. Coroczne przeglądy są w stanie ustrzec przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia pojazdu.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).