Serwis- Renault

Renault to producent samochodów z Francji. Historia przedsiębiorstwa sięga 1899 roku.

Krótka historia Renault

Firma Renault została założona przez braci Renault (Marcela, Louisa i Fernanda) w 1899 roku w okolicach Paryża. Twórcą pierwszego samochodu był Louis Renault, który projektował automobile na silnikach znanych wówczas producentów. W 1902 roku zaprojektował on własny silnik o mocy 25 KM. Firma początkowo postawiła na promocję swoich samochodów na wyścigach. Wiele modeli odnoszących sukcesy na torach powstało w okresie międzywojennym.

Obecnie koncern posiada udziały w kilku markach (m. in. Dacii i Nissanie). Firma produkuje auta osobowe i użytkowe zatrudniając tysiące pracowników na całym świecie i wiodąc prym w sprzedaży.

Serwis Renault w Warszawie

Samochody producentów francuskich są specjalnością serwisu usytuowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie. Nasi serwisanci mają duże doświadczenie w pracy z różnymi modelami marki Renault, doskonale znają specyfikę ich budowy, najczęstsze usterki i sprawdzone techniki ich usuwania. Bieżące śledzenie rynku motoryzacyjnego pozwala nam na sprawną obsługę serwisową także modeli Renault, które dopiero trafiły na rynek.

W serwisie dysponujemy sprzętem dostosowanym do diagnostyki i napraw zarówno modeli osobowych, jak i dostawczych tego znanego francuskiego producenta. Dostęp do rozbudowanej bazy części przyspiesza prace. Klientom zawsze doradzamy optymalne rozwiązania biorąc pod uwagę konkretny model i jego wymogi, wiek oraz przebieg auta. Stosujemy zarówno części oryginalne, jak i tańsze zamienniki – zawsze dbamy, aby rozwiązanie było ekonomiczne, trwałe oraz bezpieczne.

Zajmujemy się przeglądami okresowymi, serwisem klimatyzacji, diagnostyką komputerową oraz geometrią. Dokonujemy wszelkich napraw z zakresu mechaniki samochodowej. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy ze specyficznymi rozrządami i silnikami marki Renault, układami kierowniczymi oraz hamulcowymi. Szybko i skutecznie usuwamy również usterki zawieszenia, układu wydechowego oraz chłodzącego.

Ponadto do serwisu zapraszamy osoby zainteresowane zakupem używanego samochodu marki Renault – wnikliwie sprawdzimy stan techniczny pojazdu i ocenimy, czy sprzedawca nic nie ukrył.

Jakie modele serwisujemy?

Nasz niezależny serwis Renault w Warszawie udziela pomocy właścicielom wszystkich modeli produkowanych przez francuski koncern.

Dokonujemy m.in. przeglądów i napraw Renault:

• Clio
• Captur
• Megane
• Kadjar
• Kangoo
• Laguna
• Koleos
• Avantime
• Scenic
• Twingo
• Talia
• Escape
• Talisman
• Master

Serwis Renault Warszawa – usługi na najwyższym poziomie.

Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję o zakupie samochodu. Właściwa decyzja jest w tym przypadku zakup samochodu bezpiecznego w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność: przeglądy, naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy głowic i silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

W warszawskim serwisie samochodów producentów francuskich zajmujemy się przeglądami, diagnostyką i naprawami zawieszenia we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota. Serwisujemy zarówno najpopularniejsze, jak i najnowsze modele.

Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z usług naszego serwisu samochodowego są przeglądy okresowe oraz wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach marek francuskich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, nasi serwisanci dokonali już wielu napraw.

Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową.

Naprawyukładów kierowniczych

Prowadzimy serwis układów kierowniczych we wszystkich samochodach marek francuskich (osobowe, użytkowe). Zapewniamy kompleksową obsługę – od przeglądów okresowych przez profesjonalną diagnostykę usterek aż po wymianę i regenerację części.

Geometria

Oferujemy usługi z zakresu geometrii kół w samochodach marek francuskich (Citroen, Renault, Peugeot). Specjalistyczny sprzęt komputerowy pozwala nam precyzyjnie sprawdzić zbieżność kół i ocenić, czy niezbędne są ustawienia geometrii.

Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Niezależny serwis aut francuskich w Warszawie oferuje przeglądy, diagnostykę i kompleksowe naprawy elementów układu chłodzenia w różnych modelach samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Zapraszamy na regularne przeglądy coroczne oraz w przypadku nieprawidłowości ze strony układu chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W naszym serwisie można dokonać przeglądu klimatyzacji w samochodach marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault). Badamy szczelność układu i poziom czynnika chłodzącego, który w razie potrzeby uzupełniamy, sprawdzamy także działanie całej instalacji i usuwamy ewentualne usterki.

Naprawyi wymiany układów wydechowych

W bogatej ofercie serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie dostępne są przeglądy i naprawy układów wydechowych we wszystkich modelach Citroena, Peugeota oraz Renault. Serwisujemy zarówno auta osobowe, jak i użytkowe.

Wymianaprzegubów półosi

Serwis aut francuskich Citroen, Peugeot i Renault w Warszawie oferuje diagnostykę i wymianę przegubów półosi we wszystkich modelach pojazdów tych marek. Coroczne przeglądy są w stanie ustrzec przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia pojazdu.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).