Serwis- Peugeot

Peugeot to marka francuskich samochodów osobowych i dostawczych, która obecnie produkowana jest przez koncern PSA.

Krótka historia Peugeota

Początki marki Peugeot sięgają 1810 roku. Jej twórcą był Jean Pierre Peugeot. Początkowo firma prowadziła zakłady mechaniczne, z czasem spadkobiercy twórcy przedsiębiorstwa rozpoczęli produkcję rowerów (1886). Już w 1889 roku na rynek trafił pierwszy samochód Peugeota.

W czasach przedwojennych Peugeot inwestował w samochody wyścigowe wygrywając wiele znaczących rajdów. Pierwszym modelem produkowanym na szerszą skalę był Peugeot 201 wypuszczony na rynek w 1929 roku. Kolejne kultowe modele tej marki to Peugeot 203 z 1948 roku, Peugeot 403 z silnikiem Diesla oraz Peugeot 404 (luksusowa limuzyna), Peugeot 104 i Peugeot 309.

Obecnie zakłady produkcyjne Peugeota działają na całym świecie, firma słynie zarówno z samochodów osobowych (w tym luksusowych limuzyn w wersjach specjalnych), jak i użytkowych. Dodatkowo producent wytwarza rowery i motorowery.

Serwis Peugeot w Warszawie

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 specjalizuje się w przeglądach i naprawach wszystkich modeli osobowych i dostawczych marki Peugeot. Dysponujemy dopasowanym do specyfiki tych francuskich samochodów sprzętem, a nasi pracownicy doskonale znają ich budowę. To pozwala nam na szybką diagnostykę usterek, trafną ocenę stopnia zużycia części i usuwanie nawet najbardziej skomplikowanych awarii.

Dokonujemy przeglądów i napraw układów zawieszenia, kierowniczych i hamulcowych, serwisujemy układy wydechowe oraz chłodzące w Peugeotach. Podejmujemy się wymiany sprzęgieł, rozrządów i przegubów półosi. Przeprowadzamy diagnostykę komputerową oraz dokonujemy weryfikacji i ustawień zbieżności kół (geometria). Serwisujemy klimatyzację.

Ofertę wzbogaciliśmy o szczegółowe przeglądy używanych samochodów Peugeot przed zakupem – z nami zawsze dokonasz trafnej inwestycji.

Jakie modele serwisujemy?

Nasz zespół posiada doświadczenie w pracy z różnymi modelami francuskich Peugeotów jeżdżących po polskich drogach. Na bieżąco śledzimy również nowości rynku motoryzacyjnego, co pozwala nam sprawnie serwisować także modele niedawno odebrane przez Klienta z salonu.

Naprawiamy m.in. modele:

• 208 (3D, GTi, 5D, SUV)
• 301
• 308
• SUV 3008
• 508 (Sedan, SW, RXH)
• Partner
• Traveller
• Expert Furgon
• Expert Kombi
• Boxer

Masz problem z samochodem? A może poszukujesz sprawdzonego serwisu na przegląd okresowy Peugeota? Zapraszamy do naszego serwisu.

Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję o zakupie samochodu. Właściwa decyzja jest w tym przypadku zakup samochodu bezpiecznego w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność: przeglądy, naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy głowic i silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

W warszawskim serwisie samochodów producentów francuskich zajmujemy się przeglądami, diagnostyką i naprawami zawieszenia we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota. Serwisujemy zarówno najpopularniejsze, jak i najnowsze modele.

Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z usług naszego serwisu samochodowego są przeglądy okresowe oraz wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach marek francuskich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, nasi serwisanci dokonali już wielu napraw.

Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową.

Naprawyukładów kierowniczych

Prowadzimy serwis układów kierowniczych we wszystkich samochodach marek francuskich (osobowe, użytkowe). Zapewniamy kompleksową obsługę – od przeglądów okresowych przez profesjonalną diagnostykę usterek aż po wymianę i regenerację części.

Geometria

Oferujemy usługi z zakresu geometrii kół w samochodach marek francuskich (Citroen, Renault, Peugeot). Specjalistyczny sprzęt komputerowy pozwala nam precyzyjnie sprawdzić zbieżność kół i ocenić, czy niezbędne są ustawienia geometrii.

Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Niezależny serwis aut francuskich w Warszawie oferuje przeglądy, diagnostykę i kompleksowe naprawy elementów układu chłodzenia w różnych modelach samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Zapraszamy na regularne przeglądy coroczne oraz w przypadku nieprawidłowości ze strony układu chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W naszym serwisie można dokonać przeglądu klimatyzacji w samochodach marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault). Badamy szczelność układu i poziom czynnika chłodzącego, który w razie potrzeby uzupełniamy, sprawdzamy także działanie całej instalacji i usuwamy ewentualne usterki.

Naprawyi wymiany układów wydechowych

W bogatej ofercie serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie dostępne są przeglądy i naprawy układów wydechowych we wszystkich modelach Citroena, Peugeota oraz Renault. Serwisujemy zarówno auta osobowe, jak i użytkowe.

Wymianaprzegubów półosi

Serwis aut francuskich Citroen, Peugeot i Renault w Warszawie oferuje diagnostykę i wymianę przegubów półosi we wszystkich modelach pojazdów tych marek. Coroczne przeglądy są w stanie ustrzec przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia pojazdu.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).