Serwis- Citroen

Citroen to jedna z wiodących francuskich marek aut osobowych, dostawczych i ciężarowych (obecnie samochody są produkowane przez koncern PSA).

Krótka historia marki

Założycielem marki był Andre Gustave Citroen, który działalność w branży motoryzacyjnej rozpoczął w 1904 roku tworząc przedsiębiorstwo wytwarzające koła zębate. Produkcją samochodów firma zajęła się w roku 1908 (w przedsiębiorstwie Mors). Pierwsze auto pod marką Citroen trafiło na rynek 28.05.1919 roku (Citrone Typu A), a producent rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę promocję i rozbudował sieć przedstawicieli handlowych w całej Francji.

Marka już w 1930 roku wkroczyła na rynek angielski, niemiecki, włoski, belgijski i polski. 2 lata później do sprzedaży trafił Citroen C4 oraz C6. Do historii motoryzacji przeszedł także model DS, który swoją premierę miał w roku 1955. Jego znakiem rozpoznawczym były opływowe kształty nadwozia, nowoczesne (jak na owe czasy) hamulce tarczowe oraz przestronne wnętrze. Kolejną legendą stał się Citroen CX z 1974 roku wyróżniający się niskim spalaniem paliwa i aerodynamicznymi kształtami (produkcję tego modelu zakończono dopiero w 1991 roku).
Obecnie Citroen plasuje się wśród światowych liderów rynku motoryzacyjnego.

Oferta serwisu – przeglądy okresowe, diagnostyka i usługi mechaniczne

W serwisie samochodów francuskich przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zajmujemy się przeglądami okresowymi, kompleksową diagnostyką i naprawami wszystkich modeli Citroena. Nasza ekipa serwisantów to przeszkoleni pracownicy, którzy doskonale znają charakterystyczną budowę samochodów osobowych i użytkowych tej marki, na bieżąco poznają nowości rynkowe oraz potrafią sprawnie wykryć wszelkie usterki.

Prace usprawnia bogate zaplecze sprzętowe i komputery do diagnostyki samochodowej oraz dostęp do dużej bazy części (oryginalnych oraz zamienników).

Właścicieli Citroenów zapraszamy do skorzystania z:

• przeglądów okresowych
• diagnostyki komputerowej elektroniki samochodowej
• przeglądów, diagnostyki i napraw układów kierowniczych, sprzęgieł, hamulców, rozrządów, silników, zawieszeń
• serwisu układów chłodniczych i wydechowych
• usług z zakresu geometrii
• serwisu i odgrzybiania klimatyzacji

Dokonujemy również kompleksowych przeglądów używanych samochodów marki Citroen przed zakupem i doradzamy Klientom, czy warto zainwestować w dany pojazd.

Jakie samochody serwisujemy?

Doskonale znamy specyfikę wszystkich modeli samochodów Citroen jeżdżących obecnie po polskich drogach.

Zajmujemy się naprawą samochodów osobowych i dostawczych.

Dokonujemy napraw zarówno samochodów osobowych marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault), jak i modeli użytkowych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pozwalającym nam szybko wykrywać i usuwać awarie w pojazdach dostawczych.

Specjalizacja w segmencie aut francuskich pozwala nam błyskawiczną diagnostykę i profesjonalne naprawy między innymi Citroena:

• C5
• C3
• C2
• C1
• C4
• C6
• XM
• Xsara
• Xsara Picasso
• Xiantia
• Berlingo
• Jumpy
• Jumper
• C3 VAN

Zapraszamy do serwisu – zaufaj fachowcom, którzy doskonale znają rynek samochodów francuskich.

Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję o zakupie samochodu. Właściwa decyzja jest w tym przypadku zakup samochodu bezpiecznego w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność: przeglądy, naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy głowic i silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

W warszawskim serwisie samochodów producentów francuskich zajmujemy się przeglądami, diagnostyką i naprawami zawieszenia we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota. Serwisujemy zarówno najpopularniejsze, jak i najnowsze modele.

Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z usług naszego serwisu samochodowego są przeglądy okresowe oraz wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach marek francuskich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, nasi serwisanci dokonali już wielu napraw.

Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową.

Naprawyukładów kierowniczych

Prowadzimy serwis układów kierowniczych we wszystkich samochodach marek francuskich (osobowe, użytkowe). Zapewniamy kompleksową obsługę – od przeglądów okresowych przez profesjonalną diagnostykę usterek aż po wymianę i regenerację części.

Geometria

Oferujemy usługi z zakresu geometrii kół w samochodach marek francuskich (Citroen, Renault, Peugeot). Specjalistyczny sprzęt komputerowy pozwala nam precyzyjnie sprawdzić zbieżność kół i ocenić, czy niezbędne są ustawienia geometrii.

Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Niezależny serwis aut francuskich w Warszawie oferuje przeglądy, diagnostykę i kompleksowe naprawy elementów układu chłodzenia w różnych modelach samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Zapraszamy na regularne przeglądy coroczne oraz w przypadku nieprawidłowości ze strony układu chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W naszym serwisie można dokonać przeglądu klimatyzacji w samochodach marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault). Badamy szczelność układu i poziom czynnika chłodzącego, który w razie potrzeby uzupełniamy, sprawdzamy także działanie całej instalacji i usuwamy ewentualne usterki.

Naprawyi wymiany układów wydechowych

W bogatej ofercie serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie dostępne są przeglądy i naprawy układów wydechowych we wszystkich modelach Citroena, Peugeota oraz Renault. Serwisujemy zarówno auta osobowe, jak i użytkowe.

Wymianaprzegubów półosi

Serwis aut francuskich Citroen, Peugeot i Renault w Warszawie oferuje diagnostykę i wymianę przegubów półosi we wszystkich modelach pojazdów tych marek. Coroczne przeglądy są w stanie ustrzec przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia pojazdu.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).