Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys. kilometrów.

Regularne przeglądy – to zawsze się opłaca

Regularnie przeprowadzane przeglądy okresowe samochodu to nie tylko wymóg producenta, ale także gwarancja sprawności pojazdu i pełnego bezpieczeństwa na drodze. Diagnostyka poszczególnych układów i stanu technicznego części uchroni Twoje auto przed poważnymi awariami, których usunięcie jest kosztowne. Przeglądy pozwolą Ci obniżyć koszty napraw, zadbać o stan techniczno-wizualny samochodu i uzyskać o wiele wyższą cenę w przypadku jego ewentualnej sprzedaży.

Jak wyglądają przeglądy w naszym serwisie?

Niezależny serwis samochodów marek francuskich „Auto Szymczyk” oferuje kompleksowe przeglądy samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Prace opieramy o zapisy w kartach przeglądowych zawierających wymogi poszczególnych producentów, co zapewnia najwyższą jakość usług (pod uwagę zawsze bierzemy wymogi poszczególnych modeli pojazdów, wiek i przebieg auta).

Każdą czynność wykonaną przez naszych serwisantów wpisujemy do książki serwisowej Klienta. Dodatkowo dane zapisujemy w programie serwisowym, co pozwala nam na błyskawiczne odtwarzanie historii napraw w przypadku stałych Klientów.

Sprawdzamy poziom oleju silnikowego i innych płynów eksploatacyjnych (m.in. płynu chłodniczego i hamulcowego, oleju w skrzyni biegów). Diagnozujemy stan filtrów (paliwowych, oleju, powietrza, kabiny), a w razie potrzeby dokonujemy ich wymiany. Wymieniamy również świece, paski pomocnicze, żarówki oraz ogumienie.

Dobieramy najlepsze części

W stałej ofercie posiadamy bogate zaplecze części zamiennych w atrakcyjnych cenach. Specjalizacja pozwala nam na stały dostęp do wszystkich elementów potrzebnych do napraw, co znacznie usprawnia obsługę.

Zależy nam na spełnieniu wymogów stawianych przez Klientów, dlatego nasi serwisanci doradzają najbardziej ekonomiczne rozwiązania dopasowane do wieku, przebiegu oraz specyfiki konkretnego auta (możemy zamontować części oryginalne lub tańsze zamienniki). Gdy jest to możliwe, zalecamy regenerację uszkodzonego elementu.

Zapraszamy na przeglądy okresowe – gwarantujemy profesjonalną obsługę, niewygórowane ceny i dostosowanie usługi do wymogów Klienta.

Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję o zakupie samochodu. Właściwa decyzja jest w tym przypadku zakup samochodu bezpiecznego w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność: przeglądy, naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy głowic i silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

W warszawskim serwisie samochodów producentów francuskich zajmujemy się przeglądami, diagnostyką i naprawami zawieszenia we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota. Serwisujemy zarówno najpopularniejsze, jak i najnowsze modele.

Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z usług naszego serwisu samochodowego są przeglądy okresowe oraz wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach marek francuskich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, nasi serwisanci dokonali już wielu napraw.

Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową.

Naprawyukładów kierowniczych

Prowadzimy serwis układów kierowniczych we wszystkich samochodach marek francuskich (osobowe, użytkowe). Zapewniamy kompleksową obsługę – od przeglądów okresowych przez profesjonalną diagnostykę usterek aż po wymianę i regenerację części.

Geometria

Oferujemy usługi z zakresu geometrii kół w samochodach marek francuskich (Citroen, Renault, Peugeot). Specjalistyczny sprzęt komputerowy pozwala nam precyzyjnie sprawdzić zbieżność kół i ocenić, czy niezbędne są ustawienia geometrii.

Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Niezależny serwis aut francuskich w Warszawie oferuje przeglądy, diagnostykę i kompleksowe naprawy elementów układu chłodzenia w różnych modelach samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Zapraszamy na regularne przeglądy coroczne oraz w przypadku nieprawidłowości ze strony układu chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W naszym serwisie można dokonać przeglądu klimatyzacji w samochodach marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault). Badamy szczelność układu i poziom czynnika chłodzącego, który w razie potrzeby uzupełniamy, sprawdzamy także działanie całej instalacji i usuwamy ewentualne usterki.

Naprawyi wymiany układów wydechowych

W bogatej ofercie serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie dostępne są przeglądy i naprawy układów wydechowych we wszystkich modelach Citroena, Peugeota oraz Renault. Serwisujemy zarówno auta osobowe, jak i użytkowe.

Wymianaprzegubów półosi

Serwis aut francuskich Citroen, Peugeot i Renault w Warszawie oferuje diagnostykę i wymianę przegubów półosi we wszystkich modelach pojazdów tych marek. Coroczne przeglądy są w stanie ustrzec przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia pojazdu.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).