Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Hamulce są jedną z najważniejszych części każdego pojazdu i gwarantują bezpieczeństwo jazdy, dlatego nasi serwisanci przykładają szczególną wagę do diagnostyki usterek w ich obrębie oraz precyzji napraw.

Kiedy zgłosić się na przegląd hamulców?

Regularne przeglądy układu hamulcowego są podstawą bezpiecznej jazdy. O częstotliwości serwisu informują producenci poszczególnych modeli samochodów.

Najczęściej przeglądy przednich hamulców zalecane są już po 15 tys. km, a hamulców tylnych po 30 tys. km. Ta różnica wynika z tego, że hamulce przednie są bardziej obciążone.
Co około 2 lata należy dodatkowo dokonać wymiany płynu hamulcowego.

Jakie symptomy świadczą o uszkodzeniach układu hamulcowego?

Niezwłoczne zgłoszenie się do serwisu i wymiana części noszących ślady zużycia jest gwarancją prawidłowego działania hamulców pozwalających zatrzymać pojazd, dlatego nie wolno ignorować nawet najdrobniejszych nieprawidłowości. Szczególną wagę należy przyłożyć do stanu okładzin ciernych – ich zużycie jest jedną z częstszych przyczyn wypadków na drodze.

Najczęstsze objawy uszkodzeń układu hamulcowego:

• wydłużenie drogi hamowania
• brak oporu po naciśnięciu na hamulce
• zgrzytający dźwięk słyszalny podczas hamowania
• ściąganie samochodu w czasie hamowania na jeden z boków jezdni
• wibrowanie auta w czasie hamowania
• dym wydobywający się z hamulców
• zwiększone zużycie płynu hamulcowego (jego ślady mogą być widoczne na kołach)

Jakie usługi obejmuje nasza oferta?

Posiadamy bogate doświadczenie w przeglądach i naprawie wszystkich części układu hamulcowego.

Zajmujemy się m.in. wymianą:

• klocków i tarcz hamulcowych
• linek hamulców ręcznych
• bębnów hamulcowych
• przewodów
• cylinderków
• zacisków
• pomp hamulcowych

Ponadto sprawdzamy poziom i dokonujemy wymiany płynu hamulcowego, czyścimy układ oraz regenerujemy cylinderki.

Precyzyjne przeglądy i naprawy układów hamulcowych w Warszawie – dbamy, aby nasi Klienci bezpiecznie dojechali na miejsce.

Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję o zakupie samochodu. Właściwa decyzja jest w tym przypadku zakup samochodu bezpiecznego w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność: przeglądy, naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy głowic i silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

W warszawskim serwisie samochodów producentów francuskich zajmujemy się przeglądami, diagnostyką i naprawami zawieszenia we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota. Serwisujemy zarówno najpopularniejsze, jak i najnowsze modele.

Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z usług naszego serwisu samochodowego są przeglądy okresowe oraz wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach marek francuskich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, nasi serwisanci dokonali już wielu napraw.

Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową.

Naprawyukładów kierowniczych

Prowadzimy serwis układów kierowniczych we wszystkich samochodach marek francuskich (osobowe, użytkowe). Zapewniamy kompleksową obsługę – od przeglądów okresowych przez profesjonalną diagnostykę usterek aż po wymianę i regenerację części.

Geometria

Oferujemy usługi z zakresu geometrii kół w samochodach marek francuskich (Citroen, Renault, Peugeot). Specjalistyczny sprzęt komputerowy pozwala nam precyzyjnie sprawdzić zbieżność kół i ocenić, czy niezbędne są ustawienia geometrii.

Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Niezależny serwis aut francuskich w Warszawie oferuje przeglądy, diagnostykę i kompleksowe naprawy elementów układu chłodzenia w różnych modelach samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Zapraszamy na regularne przeglądy coroczne oraz w przypadku nieprawidłowości ze strony układu chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W naszym serwisie można dokonać przeglądu klimatyzacji w samochodach marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault). Badamy szczelność układu i poziom czynnika chłodzącego, który w razie potrzeby uzupełniamy, sprawdzamy także działanie całej instalacji i usuwamy ewentualne usterki.

Naprawyi wymiany układów wydechowych

W bogatej ofercie serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie dostępne są przeglądy i naprawy układów wydechowych we wszystkich modelach Citroena, Peugeota oraz Renault. Serwisujemy zarówno auta osobowe, jak i użytkowe.

Wymianaprzegubów półosi

Serwis aut francuskich Citroen, Peugeot i Renault w Warszawie oferuje diagnostykę i wymianę przegubów półosi we wszystkich modelach pojazdów tych marek. Coroczne przeglądy są w stanie ustrzec przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia pojazdu.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).