Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową. Dokonujemy napraw w autach osobowych oraz użytkowych (dostawczych).

Co może świadczyć o problemach z silnikiem?

Zastanawiasz się, co może świadczyć o uszkodzeniach silnika? Awarie w obrębie jednostek napędowych najczęściej objawiają się:

• problemami podczas uruchamiania auta
• obniżoną mocą
• częstym gaśnięciem pojazdu
• podwyższonym spalaniem paliwa
• wyciekami oleju silnikowego (widoczne są jako zabrudzenia na silniku)
• dymieniem z rury wydechowej

O problemach z silnikiem świadczy również zapalenie się kontrolki oleju oraz zwiększone zużycie oleju silnikowego i płynu chłodniczego.

Jaką pomoc można uzyskać w naszym serwisie?

W serwisie samochodowym aut francuskich w Warszawie wykonujemy okresowe przeglądy silników, zajmujemy się ich wymianą oraz naprawami skrzyń biegów. Gdy jest to możliwe, polecamy tańszą regenerację. Jedną z naszych specjalności jest regeneracja głowic turbosprężarki.

Oferta serwisu obejmuje wymianę: pasków i łańcuchów rozrządów, wałków rozrządu, uszczelnień skrzyń biegów, uszczelnień misek olejowych. Wymieniamy także czujniki wałów korbowych, rozrządy pomp wody, tłoki pierścieni zaworów, kolektory i inne elementy. W stałej ofercie posiadamy części oryginalne i tańsze zamienniki – zawsze pomagamy dobrać Klientowi ekonomiczne, a zarazem bezpieczne rozwiązanie.

W pracy opieramy się o specyfikację techniczną poszczególnych producentów oraz wymogi serwisowe stawiane przez różne marki i modele. To sprawia, że każda dokonana naprawa jest w 100% profesjonalna i bezpieczna dla auta.

Jakie korzyści płyną z przeglądów silnika?

Przeglądy silnika samochodowego zalecamy minimum raz w roku. Dokładna diagnostyka gwarantuje wydłużenie jego żywotności, chroni przed trwałymi uszkodzeniami, których usunięcie jest bardzo kosztowne.

Wykonujemy okresowe przeglądy silnika, diagnozujemy i sprawnie usuwamy usterki – zapraszamy do naszego punktu przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję o zakupie samochodu. Właściwa decyzja jest w tym przypadku zakup samochodu bezpiecznego w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność: przeglądy, naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy głowic i silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

W warszawskim serwisie samochodów producentów francuskich zajmujemy się przeglądami, diagnostyką i naprawami zawieszenia we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota. Serwisujemy zarówno najpopularniejsze, jak i najnowsze modele.

Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z usług naszego serwisu samochodowego są przeglądy okresowe oraz wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach marek francuskich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, nasi serwisanci dokonali już wielu napraw.

Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową.

Naprawyukładów kierowniczych

Prowadzimy serwis układów kierowniczych we wszystkich samochodach marek francuskich (osobowe, użytkowe). Zapewniamy kompleksową obsługę – od przeglądów okresowych przez profesjonalną diagnostykę usterek aż po wymianę i regenerację części.

Geometria

Oferujemy usługi z zakresu geometrii kół w samochodach marek francuskich (Citroen, Renault, Peugeot). Specjalistyczny sprzęt komputerowy pozwala nam precyzyjnie sprawdzić zbieżność kół i ocenić, czy niezbędne są ustawienia geometrii.

Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Niezależny serwis aut francuskich w Warszawie oferuje przeglądy, diagnostykę i kompleksowe naprawy elementów układu chłodzenia w różnych modelach samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Zapraszamy na regularne przeglądy coroczne oraz w przypadku nieprawidłowości ze strony układu chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W naszym serwisie można dokonać przeglądu klimatyzacji w samochodach marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault). Badamy szczelność układu i poziom czynnika chłodzącego, który w razie potrzeby uzupełniamy, sprawdzamy także działanie całej instalacji i usuwamy ewentualne usterki.

Naprawyi wymiany układów wydechowych

W bogatej ofercie serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie dostępne są przeglądy i naprawy układów wydechowych we wszystkich modelach Citroena, Peugeota oraz Renault. Serwisujemy zarówno auta osobowe, jak i użytkowe.

Wymianaprzegubów półosi

Serwis aut francuskich Citroen, Peugeot i Renault w Warszawie oferuje diagnostykę i wymianę przegubów półosi we wszystkich modelach pojazdów tych marek. Coroczne przeglądy są w stanie ustrzec przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia pojazdu.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).