Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).

Na desce rozdzielczej Twojego auta zaczęły migać kontrolki świadczące o błędach? Zgłoś się do nas i skorzystaj z fachowej pomocy.

Zalety profesjonalnej diagnostyki komputerowej

Kontrolki na desce rozdzielczej wskazują, że w poszczególnych elementach mogło dojść do uszkodzeń. Skasowanie błędów nie wystarczy, aby usunąć usterkę. Niezbędne jest sprawdzenie poszczególnych układów.

Nasi serwisanci podłączą auto do specjalnego komputera diagnostycznego, który wykryje błędy w układzie elektronicznym. Wszystkie odczyty poddajemy dokładnej analizie, a w razie potrzeby sprawdzamy dodatkowo stan techniczny poszczególnych części oraz ich stopień zużycia. To gwarantuje najwyższą jakość napraw, których nigdy nie uzyska się wymieniając jedynie części wskazane przez komputer.
Stosowana procedura pozwala zaoszczędzić na niepotrzebnej wymianie elementów błędnie wskazanych przez komputer pokładowy auta jako uszkodzone.

Kiedy należy odwiedzić serwis?

Nowoczesna elektronika samochodowa w autach francuskich producentów to zaawansowane układy, których działanie musi być precyzyjne. Nawet drobne uszkodzenia mogą wpływać na inne elementy prowadząc do poważniejszych awarii, których usunięcie będzie kosztowne, dlatego nie należy kasować błędów wyświetlanych na desce rozdzielczej bez podjęcia dalszej weryfikacji.

Profesjonalna pomoc zawsze potrzebna jest, gdy samochód przechodzi w „tryb serwisowy”. Nie wolno bagatelizować również kontrolek wskazujących nieprawidłowości w działaniu silnika, ponieważ może to doprowadzić do jego przegrzania lub zatarcia.

Zakres oferty

Profesjonalny sprzęt i oprogramowanie komputerowe pozwala nam odczytywać i kasować błędy we wszystkich samochodach marek francuskich jeżdżących po polskich drogach. Nasi pracownicy ustawiają inspekcję serwisową oraz dokonują wszelkich napraw elektroniki.

Sprawnie wymieniamy:

• świece cewek
• pompy paliwowe
• wentylatory
• czujniki temperatury w termostatach, wałach korbowych i wałkach rozrządu
• przekaźniki przełączników

Zajmujemy się naprawą zaawansowanych układów ABS, airbagów, rozruszników, alternatorów, przepustnic i mechanizmów odpowiedzialnych za działanie wycieraczek. Montujemy alarmy samochodowe, czujniki parkingowe i haki holownicze oraz dokonujemy napraw centralnych zamków i szyb elektrycznych.

Diagnostyka i naprawy elektroniki samochodowej w Warszawie – precyzyjne usługi na najwyższym poziomie.

Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję o zakupie samochodu. Właściwa decyzja jest w tym przypadku zakup samochodu bezpiecznego w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność: przeglądy, naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy głowic i silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

W warszawskim serwisie samochodów producentów francuskich zajmujemy się przeglądami, diagnostyką i naprawami zawieszenia we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota. Serwisujemy zarówno najpopularniejsze, jak i najnowsze modele.

Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z usług naszego serwisu samochodowego są przeglądy okresowe oraz wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach marek francuskich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, nasi serwisanci dokonali już wielu napraw.

Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową.

Naprawyukładów kierowniczych

Prowadzimy serwis układów kierowniczych we wszystkich samochodach marek francuskich (osobowe, użytkowe). Zapewniamy kompleksową obsługę – od przeglądów okresowych przez profesjonalną diagnostykę usterek aż po wymianę i regenerację części.

Geometria

Oferujemy usługi z zakresu geometrii kół w samochodach marek francuskich (Citroen, Renault, Peugeot). Specjalistyczny sprzęt komputerowy pozwala nam precyzyjnie sprawdzić zbieżność kół i ocenić, czy niezbędne są ustawienia geometrii.

Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Niezależny serwis aut francuskich w Warszawie oferuje przeglądy, diagnostykę i kompleksowe naprawy elementów układu chłodzenia w różnych modelach samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Zapraszamy na regularne przeglądy coroczne oraz w przypadku nieprawidłowości ze strony układu chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W naszym serwisie można dokonać przeglądu klimatyzacji w samochodach marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault). Badamy szczelność układu i poziom czynnika chłodzącego, który w razie potrzeby uzupełniamy, sprawdzamy także działanie całej instalacji i usuwamy ewentualne usterki.

Naprawyi wymiany układów wydechowych

W bogatej ofercie serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie dostępne są przeglądy i naprawy układów wydechowych we wszystkich modelach Citroena, Peugeota oraz Renault. Serwisujemy zarówno auta osobowe, jak i użytkowe.

Wymianaprzegubów półosi

Serwis aut francuskich Citroen, Peugeot i Renault w Warszawie oferuje diagnostykę i wymianę przegubów półosi we wszystkich modelach pojazdów tych marek. Coroczne przeglądy są w stanie ustrzec przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia pojazdu.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).