Oferta

Zapraszamy do niezależnego serwisu aut marek francuskich zlokalizowanego w dogodnym punkcie Warszawy – przy ul. Połczyńskiej 82 (przy drodze wylotowej na Poznań). Wykonujemy kompleksowe naprawy mechaniczne, zajmujemy się diagnostyką komputerową i naprawą elektroniki samochodowej, ustawiamy zbieżność geometrii oraz serwisujemy klimatyzację.

Zachęcamy do regularnego korzystania z przeglądów okresowych, które wykonujemy w oparciu o karty przeglądowe producentów. Nasi serwisanci na bieżąco zapoznają się ze specyfiką konkretnych modeli i zastosowanych w nich silników, co znacznie przyspiesza prace oraz gwarantuje pełen profesjonalizm. Pod uwagę zawsze bierzemy również przebieg i wiek konkretnego auta, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo awarii oraz obniżyć koszty naprawy.

Sprawne naprawy dopasowane do oczekiwań Klienta

Po zdiagnozowaniu usterek zawsze uzgadniamy z Klientem zakres potrzebnych napraw i przedstawiamy ich kosztorys. Pomagamy dobrać maksymalnie skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie. Analizujemy, czy naprawa wymaga części oryginalnych, czy można dobrać tańsze zamienniki gwarantujące równie wysoką jakość wykonanych prac obniżając w ten sposób cenę usługi.

Zapraszamy do regularnej współpracy – dla stałych Klientów przygotowujemy atrakcyjne promocje i rabaty.

Wiele lat doświadczenia

W branży serwisu samochodów działamy już od około 20 lat. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do diagnostyki usterek i napraw, posiadamy dostęp do szerokiej gamy części zamiennych, a nasi pracownicy potrafią bardzo sprawnie usunąć wszelkie awarie.

Samochody francuskie to nasza specjalność

Na bieżąco śledzimy rynek samochodów francuskich, co sprawia, że nasi serwisanci poradzą sobie z dowolnymi uszkodzeniami zarówno w starszych modelach marki Citroen, Peugeot oraz Renault, jak i z usterkami w najnowszych autach tych producentów. Specjalizacja pozwala nam perfekcyjnie poznać budowę poszczególnych pojazdów.

Naprawa samochodów osobowych i dostawczych

Dokonujemy napraw zarówno samochodów osobowych marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault), jak i modeli użytkowych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pozwalającym nam szybko wykrywać i usuwać awarie w pojazdach dostawczych.

Przeglądyokresowe sezonowe

Dokonujemy przeglądów okresowych wszystkich samochodów marek francuskich (zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych). Do serwisu zapraszamy co najmniej raz na 12 miesięcy. W przypadku firm i osób, które więcej jeżdżą, przegląd okresowy najlepiej wykonywać po przejechaniu 15 tys.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, która pomoże Państwu podjąć właściwą decyzję o zakupie samochodu. Właściwa decyzja jest w tym przypadku zakup samochodu bezpiecznego w dobrym stanie technicznym, który nie będzie wymagał dużych nakładów finansowych.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność: przeglądy, naprawy zawieszeń i układów kierowniczych, wymiany rozrządów i sprzęgieł, naprawy głowic i silników, serwis klimatyzacji i geometria.

Naprawyzawieszenia

W warszawskim serwisie samochodów producentów francuskich zajmujemy się przeglądami, diagnostyką i naprawami zawieszenia we wszystkich modelach Citroena, Renault oraz Peugeota. Serwisujemy zarówno najpopularniejsze, jak i najnowsze modele.

Wymianarozrządu

Jedną ze specjalności niezależnego serwisu samochodowego aut francuskich przy ulicy Połczyńskiej 82 w Warszawie jest diagnostyka, naprawy i wymiana rozrządu.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

Jedną z usług naszego serwisu samochodowego są przeglądy okresowe oraz wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w samochodach marek francuskich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, nasi serwisanci dokonali już wielu napraw.

Naprawyi wymiany silników

Zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Citroenów, Renault oraz Peugeotów (doskonale znamy specyfikę budowy silników w autach marek francuskich oraz posiadamy dostęp do części zamiennych), którzy zauważą problemy z jednostką napędową.

Naprawyukładów kierowniczych

Prowadzimy serwis układów kierowniczych we wszystkich samochodach marek francuskich (osobowe, użytkowe). Zapewniamy kompleksową obsługę – od przeglądów okresowych przez profesjonalną diagnostykę usterek aż po wymianę i regenerację części.

Geometria

Oferujemy usługi z zakresu geometrii kół w samochodach marek francuskich (Citroen, Renault, Peugeot). Specjalistyczny sprzęt komputerowy pozwala nam precyzyjnie sprawdzić zbieżność kół i ocenić, czy niezbędne są ustawienia geometrii.

Naprawyukładów hamulcowych

Kompleksowe przeglądy i naprawa układów hamulcowych to jedna ze specjalności niezależnego serwisu aut francuskich zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie.

Naprawyukładów chłodzenia

Niezależny serwis aut francuskich w Warszawie oferuje przeglądy, diagnostykę i kompleksowe naprawy elementów układu chłodzenia w różnych modelach samochodów Citroen, Renault oraz Peugeot. Zapraszamy na regularne przeglądy coroczne oraz w przypadku nieprawidłowości ze strony układu chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W naszym serwisie można dokonać przeglądu klimatyzacji w samochodach marek francuskich (Citroen, Peugeot, Renault). Badamy szczelność układu i poziom czynnika chłodzącego, który w razie potrzeby uzupełniamy, sprawdzamy także działanie całej instalacji i usuwamy ewentualne usterki.

Naprawyi wymiany układów wydechowych

W bogatej ofercie serwisu samochodowego przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie dostępne są przeglądy i naprawy układów wydechowych we wszystkich modelach Citroena, Peugeota oraz Renault. Serwisujemy zarówno auta osobowe, jak i użytkowe.

Wymianaprzegubów półosi

Serwis aut francuskich Citroen, Peugeot i Renault w Warszawie oferuje diagnostykę i wymianę przegubów półosi we wszystkich modelach pojazdów tych marek. Coroczne przeglądy są w stanie ustrzec przed poważniejszymi uszkodzeniami, które mogą doprowadzić nawet do unieruchomienia pojazdu.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Serwis przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewnia kompleksową diagnostykę komputerową i naprawy. Naszą specjalnością są auta osobowe i dostawcze marek francuskich (wszystkie modele Peugeot, Renault oraz Citroena).