Serwisaut francuskich

Serwis samochodów Citroen, Peugeot, Renault

Firma nasza zajmuje się serwisowaniem samochodów już niespełna 20 lat. W naszej tradycji są wieloletnie autoryzacje usług serwisowych. Pomogło to stworzyć zaplecze techniczne i serwisowe wspomagające obsługę Państwa samochodów na wysokim poziomie

Serwisujemy w szerokim i pełnym zakresie samochody marek francuskich.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do systematycznego korzystania z naszych usług serwisowych. Systematyczna dbałość o swój samochód wynagradza starannym Klientom mniejsza awaryjnością samochodu i zwiększa zdecydowanie prawdopodobieństwo, że nie nastąpi nagła i kosztowna awaria. Systematycznie wykonywanie czynności przeglądowych odbywa się na podstawie właściwych kart przeglądowych, które to dla poszczególnych modeli, silników są ściśle określone w zależności od przebiegu i wieku samochodu. Istotnym jest w tym przypadku aby przynajmniej raz w roku przejrzeć i zadbać o swój samochód. W czasie uzgadniania z Klientem zakresu i ceny napraw staramy się doradzić jakie części zamienne zastosować, czy oryginalne czy też z grupy tańszej również wysokiej i gwarantowanej jakości. Pozwoli to Państwu obniżyć koszta naprawy samochodu.

Stawiamy na fachowość i sprawdzone technologie napraw, na których Klient będzie mógł polegać.

+48 22 666 31 88

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Regularne przeglądy i naprawy gwarantują sprawdzenie stopnia zużycia poszczególnych podzespołów, oraz ich wymianę, co pozwala uniknąć poważnych awarii.